20 July 2019 -->

Tournament calendar - B12

   Number Time Home team Away team Result Field Phase Age class Group

B12

 

19 April 2019

   46 11:30 VOLUNTAS MONTICHIARI ( A ) RAYO ALCOBENDAS C.F. ( B ) 2 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   47 11:30 D.A.V. SANTA ANA JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( B ) 1 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   48 11:30 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. GREDOS DE SAN DIEGO COOP. 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 1
   49 12:30 VOLUNTAS MONTICHIARI ( B ) RAYO ALCOBENDAS C.F. ( A ) 3 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   50 12:30 BAIROA ELITE SADE C.D. POLOP 6 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   51 12:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( A ) 5 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 3
   52 18:30 RAYO ALCOBENDAS C.F. ( B ) FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 0 - 4 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   53 18:30 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. VOLUNTAS MONTICHIARI ( A ) 5 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   54 18:30 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( A ) VOLUNTAS MONTICHIARI ( B ) 2 - 7 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 3
   55 19:30 RAYO ALCOBENDAS C.F. ( A ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 2 - 5 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   56 19:30 C.D. POLOP D.A.V. SANTA ANA 0 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   57 19:30 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( B ) BAIROA ELITE SADE 1 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
 

20 April 2019

   58 11:00 VOLUNTAS MONTICHIARI ( B ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 0 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   59 11:00 RAYO ALCOBENDAS C.F. ( A ) JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( A ) 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 3
   60 12:00 VOLUNTAS MONTICHIARI ( A ) FUNDACIÓN BENIDORM C.D. 0 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   61 12:00 RAYO ALCOBENDAS C.F. ( B ) GREDOS DE SAN DIEGO COOP. 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B12 1
   62 12:00 BAIROA ELITE SADE D.A.V. SANTA ANA 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B12 2
   63 12:00 C.D. POLOP JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( B ) 0 - 0 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B12 2
   64 17:00 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( B ) VOLUNTAS MONTICHIARI ( A ) 1 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs C B12 Semi-finals
   65 17:00 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA ( A ) C.D. POLOP 1 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs C B12 Semi-finals
   67 18:00 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. RAYO ALCOBENDAS C.F. ( A ) 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B12 Semi-finals
   68 18:00 VOLUNTAS MONTICHIARI ( B ) RAYO ALCOBENDAS C.F. ( B ) 2 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (4) Play offs B B12 Semi-finals
   70 19:00 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. BAIROA ELITE SADE 1 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B12 Semi-finals
   71 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM D.A.V. SANTA ANA 3 - 2 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B12 Semi-finals
 

21 April 2019

   66 11:00 VOLUNTAS MONTICHIARI ( A ) C.D. POLOP 9 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs C B12 Final
   69 11:00 FUNDACIÓN BENIDORM C.D. RAYO ALCOBENDAS C.F. ( B ) 0 - 2 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B12 Final
   72 11:45 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. C.F. CIUDAD DE BENIDORM 6 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B12 Final