20 July 2019 -->

Tournament calendar - B10

   Number Time Home team Away team Result Field Phase Age class Group

B10

 

19 April 2019

   73 09:30 C.F. CIUDAD DE BENIDORM C.D.E. ALBASIT 12 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 3
   74 09:30 CALPE C.F. C.D.E. ATLÉTICO SANTA ANA 6 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   75 09:30 C.D. POLOP VILLAJOYOSA C.F. ( B ) 6 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 2
   76 10:30 U.E. GIMNASTIC SANT VICENT C.F. E.M.F. ALTEA 8 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   77 10:30 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. VILLAJOYOSA C.F. ( A ) 3 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 3
   78 10:30 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA C.F. LA NUCIA 5 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 2
   79 16:30 VILLAJOYOSA C.F. ( A ) C.F. CIUDAD DE BENIDORM 2 - 3 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 3
   80 16:30 VILLAJOYOSA C.F. ( B ) JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA 4 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   81 16:30 C.F. LA NUCIA C.D. POLOP 0 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 2
   82 17:30 C.D.E. ATLÉTICO SANTA ANA U.E. GIMNASTIC SANT VICENT C.F. 0 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   83 17:30 E.M.F. ALTEA CALPE C.F. 0 - 5 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   84 17:30 C.D.E. ALBASIT GREDOS DE SAN DIEGO COOP. 1 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 3
 

20 April 2019

   85 10:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM GREDOS DE SAN DIEGO COOP. 0 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Group stage B10 3
   86 10:00 CALPE C.F. U.E. GIMNASTIC SANT VICENT C.F. 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Group stage B10 1
   87 10:00 C.D.E. ATLÉTICO SANTA ANA E.M.F. ALTEA 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 1
   88 10:00 C.D.E. ALBASIT VILLAJOYOSA C.F. ( A ) 0 - 0 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B10 3
   89 11:00 VILLAJOYOSA C.F. ( B ) C.F. LA NUCIA 0 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Group stage B10 2
   90 11:00 C.D. POLOP JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA 0 - 0 Polop - Nou Terol - 8 a-side (1) Group stage B10 2
   91 20:00 C.D.E. ATLÉTICO SANTA ANA VILLAJOYOSA C.F. ( A ) 4 - 0 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs C B10 Semi-finals
   92 18:00 C.F. LA NUCIA E.M.F. ALTEA 1 - 7 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (3) Play offs C B10 Semi-finals
   94 18:00 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. VILLAJOYOSA C.F. ( B ) 5 - 1 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs B B10 Semi-finals
   95 18:00 JUVENTUS ACADEMY ESPAÑA C.D.E. ALBASIT 0 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs B B10 Semi-finals
   97 17:00 CALPE C.F. C.D. POLOP 1 - 0 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (3) Play offs A B10 Semi-finals
   98 17:00 C.F. CIUDAD DE BENIDORM U.E. GIMNASTIC SANT VICENT C.F. 2 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (4) Play offs A B10 Semi-finals
 

21 April 2019

   93 10:00 C.D.E. ATLÉTICO SANTA ANA E.M.F. ALTEA 7 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (2) Play offs C B10 Final
   96 10:00 GREDOS DE SAN DIEGO COOP. C.D.E. ALBASIT 4 - 1 La Nucia - Polideportivo - 8 a-side (1) Play offs B B10 Final
   99 10:15 CALPE C.F. C.F. CIUDAD DE BENIDORM 5 - 6 Benidorm - Campos Antonio López - 8 a-side (1) Play offs A B10 Final